نرم افزارتحت وب

نرم افزار تحت وب یا (Web Based) همانطور که از نامش پیداست بر بستر وب طراحی شده است و به واسطه قابلیت آنلاین بودن و در دسترس بودن برای تمامی دستگاه های متصل به اینترنت اقبال بسیاری به آن شده است و امروزه تلاش می شود بیشتر نرم افزار ها به صورت آنلاین و تحت وب طراحی شود تا محدود به دستگاه نبوده و در همه جا قابل دسترس برای تمامی کاربر های آن نرم افزار باشد. اگر شما هم نیاز به خدماتی دارید که می توان در بستر وب طراحی و عرضه کرد و یا کسب و کار شما می تواند با داشتن نرم افزاری بسیار چابک تر و پویا تر عمل کند حتما با ما تماس بگیرید. در قسمت های بعدی لیست نرم افزارهای تحت وب که شرکت لیموشیرین ارائه می دهد آمده است در صورت تمایل و متناسب با کسب و کار خود می توانید انواع نرم افزار ها را سفارش دهید.

مشاوره رایگان شرکت لیموشیرین

یکی از مهمترین محصولات در شرکت نرم افزاری لیموشیرین ساخت نرم افزارهای تحت وب می باشد. از آنجایی که طراحی در این نرم افزار ها بسیار متنوع و گسترده می باشد شرکت لیموشیرین متناسب با هدف و کسب و کار شما نرم افزارهای تحت وب حرفه ای برای شرکت و یا کسب و کار شما طراحی و پیاده سازی می نماید. همچنین در حوزه نرم افزار حسابداری  آنلاین نیز شرکت لیموشیرین فعال می باشد برای اطلاع از انواع نرم افزار ها در شرکت لیموشیرین و همچنین قیمت نرم افزار حسابداری و کلیه نرم افزارهای تحت وب و آنلاین با لیموشیرین در تماس باشید.

ویژگی های طراحی نرم افزارهای تحت وب توسط لیموشیرین

دسترسی نامحدود

مهم ترین ویژگی نرم افزارهای تحت وب دسترسی نامحدود افراد از هر مکان،زمان است.شما می توانید تمام اسناد و اطلاعات خود را براحتی مشاهده کنید.

سرعت-بالا

سرعت بالا

به علت اجرا شدن این نرم افزار در محیط وب ، سرعت و عملکرد آن نسبت به نرم افزارهای تحت سیستم عامل بسیار بالاتر می باشد.

اجرا-با-حداقل-سیستم

اجرا با حداقل سیستم

با حداقل سیستم نرم افزاری شما می توانید به راحتی نرم افزارهای تحت وب را اجرا کنید و داده های خود را در فضای نامحدود ذخیره کنید.

امنیت-بالا

امنیت بسیار بالا

کدنویسی بانک اطلاعاتی طراحی نرم افزارهای تحت وب بصورت کاملا علمی و حرفه ای انجام شده و امکان هک و نفوذ پذیری درآن غیرممکن است.

علت برتری نرم افزار های تحت وب نسبت به نرم افزار های ویندوزی چیست؟

نرم افزار های تحت وب در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و سرعت رشد بالایی دارند. علت برتری این نرم افزار ها نسبت به نرم افزار های تحت وب به چند عامل مهم بستگی دارد. از جمله مهمترین مسائل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالاتر : سرعت دسترسی به نرم افزار تحت وب بسیار بالاتر از نرم افزار های ویندوزی (تحت ویندوز) می باشد و براحتی و با هر دستگاه دیجیتالی  مانند تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ می توانید به آن متصل شوید. این نرم افزار ها نوعی خاص از نرم افزار های کلاینت و سرور هستند و روش روش طراحی مدرن تری نسبت به نرم افزار های ویندوزی دارند. این نرم افزار ها از یک هسته پایدار بهره می برند و آپدیت جدید نرم افزار در سطح شبکه جهانی تغییر می کند .
 • تنوع در طراحی نرم افزارهای تحت وب : در نرم افزارهای تحت وب طراحی از تنوع بالاتری برخوردار است . و در سطح جهانی نیز شرکت های بزرگی مانند گوگل متد هایی برای بهبود بخش ui  برنامه های تحت وب ارائه می دهند. در نسخه های ویندوز این حجم طراحی بسیار کمتر دیده می شود.

از دیگر ویژگی های نرم افزار های تحت وب نسبت به نرم افزار های تحت ویندوز این است که در این نرم افزار ها از یک پایگاه داده برای تمامی کاربران استفاده می شود و عملیات مختلفی مانند تراکنش های مالی، سفارشات، رزرو ها و عضویت در همان پایگاه داده هستند که در نتیجه آن از پراکندگی و تکرارا اطلاعات جلوگیری می شود. همچنین براحتی می توان از این پایگاه داده پشتیبان گیری نمود. همچنین برنامه تحت وب از تنوع الگوریتم های ریاضی و محاسباتی برخوردار اند و دسترسی در هر زمان و مکان از ویژگی های حرفه ای این نرم افزار ها می باشد.

انواع نرم افزار های تحت وب

نرم افزار حسابداری آنلاین

از مهمترین نرم افزار های تحت وب در شرکت نرم افزاری لیموشیرین، نرم افزار حسابداری می باشد. نرم افزار های حسابداری بسیاری در لیموشیرین ساخته می شود. نرم افزار حسابداری آنلاین همانطور که از نامش پیداست برای یکپارچگی و نظم و سرعت بیشتر سیستم های مالی استفاده می شوند. این نرم افزار ها کمک بسیاری به حسابداران می کنند. برای محاسبه حقوق کارمندان، ثبت فاکتورها، چک ها و .. و همچنین ایجاد دسترسی های مختلف به کاربران و مدیران و همچنین افزایش امنیت سیستم حسابداری از جمله قابلیت ها و ویژگی های مهم این نرم افزار می باشد. قیمت نرم افزار حسابداری شما بسته به امکانات و ویژگی هایی که دارد متغیر می باشد به عنوان مثال اگر می خواهید نرم افزار حسابداری شرکتی سفارش دهید در ابتدا با مشاورین ما در ارتباط باشید و سپس بنا به کسب و کار و هدفتان نرم افزار حسابداری متناسب با کسب و کارتان را سفارش دهید. نرم افزار حسابداری ویکانت ، نرم افزار حسابداری با سرعت،امنیت،رابطه کاربری ساده و قدرتمند توسط شرکت نرم افزاری لیمو شیرین طراحی شده است.

نرم-افزار-حسابداری-آنلاین-3

انواع نرم افزار های حسابداری آنلاین

نرم افزار های حسابداری بازرگانی

نرم افزار های حسابداری تولیدی

نرم افزار های حسابداری فروشگاهی

انواع نرم افزار های حسابداری خدماتی

نرم-افزار-انبارداری-آنلاین

نرم افزار انبارداری آنلاین

نرم افزار انبارداری آنلاین یا نرم افزار مدیریت انبار از جمله نرم افزار های پر کاربرد در شرکت ها و سازمان های مختلف می باشد. انبار و انبارداری از جمله بخش های مهم در بخش اقتصادی هر شرکت و یا سازمانی است.با یک نرم افزار انبارداری حرفه ای و کاربردی می توانید به کسب و کار خود نظم دهید و سیستم انبارداری خود را با امنیت و سرعت بالاتری مدیریت نمایید. بسته به کسب و کار شما و همچنین بزرگی و یا کوچگی سازمان و یا شرکت، امکاناتی که در نرم افزار انبارداری شما وجود دارد متغیر است.

نرم افزار بایگانی اسناد

شرکت نرم افزاری لیموشیرین ارائه دهنده نرم افزار های بایگانی اسناد می باشد. نرم افزار بایگانی اسناد ویداک ، یک نرم افزار تحت وب بایگانی اسناد و اطلاعات است.تیم لیموشیرین با ارائه بروز ترین خدمات طراحی و کدنویسی،اقدام به تولید نرم افزار های تحت وب کرده و با ارائه بروز ترین خدمات ویژه برای سازمان ها و شرکت ها،سطح کیفیت خود را در سطح مطلوبی حفظ کرده. از جمله نرم افزارهای تحت وب طراحی شده توسط تیم لیموشیرین می توان به؛ نرم افزار بایگانی و اسناد ، نرم افزار حسابداری آنلاین و … اشاره کرد. فرآیند طراحی نرم افزارهای تحت وب در لیموشیرین به این صورت است که پس از اینکه قابلیت های مد نظر مشتری ارائه شد تیم لیموشیرین طرح پیشنهادی را ارائه می کند و بعد از بحث و بررسی بر سر قابلیت ها طرح پیشنهادی طرح نهایی مشخص خواهد شد. پس از آن متناسب با قابلیت ها و امکانات نرم افزارهای تحت وب مورد در خواست مشتری میزان هزینه و زمان مورد نیاز برای طراحی نرم افزار اعلام می گردد.

نرم-افزار-بایگانی-اسناد-ویستا

فرایند سفارش نرم افزارهای تحت وب

نرم-افزار-تحت-وب-مرحله-3

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات نرم افزار آنلاین مد نظر شما طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، نرم افزار  شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

نرم-افزار-تحت-وب-مرحله-1

مزیت های طراحی نرم افزارهای تحت وب

 • امن تر از نرم افزارهای ویندوزی هستند ! عدم نیاز به بکاپ گیری دستی و ذخیره در USB Flash و عدم نگهداری اطلاعات در موبایل یا رایانه قابل حمل
 • تیم لیموشیرین قدم به قدم شما در حال استفاده اطلاعات حساس و مهم است پس همه تلاش خود را برای ساختار بهتر و امن تر کردن آن می کند.
 • نیاز به نصب و دانلود ندارد با یک مرورگر معمولی مانند فایرفاکس یا گوگل کروم از آن استفاده کنید.
 • نرم افزار تحت وب در هر زمان و مکان قابل اجرا و استفاده است.
 • همه چیز در یک جا قرار دارد تنها باید در حفظ رمز عبور خود کوشا باشید.
 • تضمین امنیت و نگهداری دیتا توسط تیم لیموشیرین تضمین می شود.
 • همیشه از آخرین نسخه بدون نیاز به نصب و آپگرید توسط شما به روز می شود.
 • هیچ گاه نخواهید پرسید که آیا با دستگاه من سازگاری دارد !
 • در خانه یا در جاده با سرویس به صورت آنلاین کار کنید.
 • روزانه از دیتا شما بکاپ گرفته می شود.

مطالب دیگر